Poznaj mnie

Cześć !

Nazywam się Robert Sekuła.

Jestem 30-kilkuletnim gościem z marzeniami, który jest szczęśliwym ojcem i mężem. W życiu trzymam się jednej zasady, którą przekazał mi tata – staram się być dobrym człowiekiem.

Od ponad 14 lat prowadzę firmę MANAGER PROJECT, która pomaga pozyskiwać dotacje dla rolników i firm z obszarów wiejskich, a od niedawna prowadzę również małe gospodarstwo.

Mam jeden nawyk, z którym nauczyłem się żyć – nie lubię prowadzić biznesu jak wszyscy. Non stop wprowadzam zmiany i eksperymentuje. Rozwiązania, które dają pozytywne efekty zostawiam, a te które są niewypałami służą mi do wyciągania wniosków na przyszłość.

Dzięki temu dokładnie wiem co działa, a co nie. Taka wiedza pomaga mi podejmować dobre decyzje. A dobre decyzje to więcej pieniędzy. Więcej czasu i duma ze swoich osiągnięć.

Biznes za miastem będzie miejscem, w którym będę się z Tobą dzielił swoimi rozwiązaniami.

Dlaczego to zrobię ?

Ponieważ chciałbym żeby mieszkańcy wsi wreszcie wykorzystali swój potencjał. Żeby gospodarstwa zapewniały pewne i przewidywalne zyski. Żeby wiejskie firmy były nowatorskie i dawały dumę przedsiębiorcą. Żeby polska wieś stała się nie tylko idealnym miejscem do prowadzenia biznesu ale również do życia.

Dlaczego warto czytać ten blog ?

Jeśli kiedykolwiek zadawałeś sobie pytania:

  • Jak poprawić opłacalność swojego gospodarstwa ?
  • Jak założyć firmę, przynoszącą pewne zyski ?
  • Jak zautomatyzować firmę, żeby nie pochłaniała czasu ?
  • Jak pogodzić firmę z życiem prywatnym ?
  • Z jakich dofinansowań skorzystać ?
  • Jak od środka wygląda prowadzenie firmy doradztwa rolniczego ?

…to ten blog jest dla Ciebie 🙂

Zapraszam Cię również do naszej społeczności – tworzą ją pozytywne osoby, które chcą realizować swój marzenia na obszarach wiejskich.

Zapisz się, a będziesz otrzymywał informację o nowych artykułach oraz zaproszenia na wartościowe webinary (szkolenia online). W nagrodę za zapis otrzymasz darmowy zestaw list sprawdzających, który pomoże Ci sprawdzić z jakich dotacji możesz skorzystać.

Close