Ludzi korzystających z programu Premia na rozpoczęcie działalności pozarolniczej możemy podzielić na dwie zasadnicze grupy.

Pierwsza grupa to osoby, którym tak naprawdę nie zależy na rozwoju firmy. Ich prawdziwym celem jest realizacja inwestycji – najczęściej na prywatne potrzeby. Mówię tutaj o wszystkich projektach gdzie finansowany jest zakup samochodu, ciągnika czy nieruchomości.

Druga grupa to przedsiębiorcy, którzy chcieli by wykorzystać te pieniądze w sposób mądry. Starają się oni skoncentrować w 100% na budowie firmy, a inwestycję z premii przeznaczyć wyłącznie na rozwój biznesu.

Niestety. Epidemia koronawirusa spowodowała, że coraz ciężej znaleźć niszę, w której można zbudować firmę przynoszącą pewne i przewidywalne zyski. Na szczęście wciąż jest to możliwe. W materiale wideo przedstawiam 10 takich pomysłów.

A wszystkich szukających swojego idealnego pomysłu na firmę zapraszam do przerobienia mojego minikursu “ZNAJDŹ i SPRAWDŹ pomysł na firmę” Kurs zajmie Ci dwa dni. Pierwszego dnia wygenerujesz masę pomysłów na biznes. Drugiego dnia wybierzesz najlepszy pomysł i dodatkowo sprawdzisz czy to się uda – bez kosztów i rejestracji firmy.

Z kodem “IDEA” zakupisz kurs “ZNAJDŹ i SPRAWDŹ pomysł na firmę” w promocyjnej cenie. Powodzenia 🙂